Poznaj nas

Rozwiązania od 1990 roku

Firma ANS powstała w 1990 roku. Od samego początku funkcjonujemy jako przedsiębiorstwo projektowo-wykonawcze. Ponad 30-letnie doświadczenie pozwoliło nam stać się ekspertem w dziedzinie elektryki.

Obszary naszej działalności to przede wszystkim: projektowanie, pomiary, wykonawstwo elektryczne oraz dobór oświetlenia. Uzupełnieniem naszej oferty stanowią stałe zlecenia polegające na konserwacji i przeglądach instalacji elektrycznych.
 

Nasi pracownicy posiadają wszystkie potrzebne uprawnienia do projektowania oraz kierowania robotami wykonawczymi w terenie.

Nasi główni partnerzy to firmy architektoniczne, budowlane, elektryczne oraz firmy z branży oświetleniowej.

W celu zapewnienia wysokiej jakości usług przez cały czas rozwijamy nasze zaplecze techniczne. Inwestowanie w urządzenia poprawiające komfort prac projektowych i wykonawczych pozwala na poprawę jakości naszych usług oraz ich terminowe wykonanie.

Kładziemy duży nacisk na pogłębianie naszej wiedzy w zakresie urządzeń i instalacji elektrycznych poprzez śledzenie aktualnych publikacji.

Każdy projekt traktowany jest w sposób indywidualny, a nasi pracownicy służą radą w zakresie rozwiązań dopasowanych do istniejących potrzeb.
 

PPHU ANS jest firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku towarów i usług elektrycznych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak dokładnie sprawić by odbiorcy naszych produktów (projektów i wykonanych instalacji) byli w pełni ustatysfakcjonowani. Służymy również pomocą w doborze oświetlenia przemysłowego, wystawowego, restauracyjnego i domowego. W naszej ofercie znajdują się lampy i osprzęt takich producentów jak: Lival, Aquaform, Nordic Aluminium, Hager.
 

Zapraszamy do współpracy!