Systemy szynowe oświetlenia Nordic Aluminium

Czym charakteryzują się systemy szynowe GLOBAL sprzedawane w sklepie internetowym ANS-electric.pl ?

Poznajmy ich zalety:

Szynowy system oświetlenia daje możliwość zbudowania takiej konfiguracji jaką sobie tylko wymyślimy: może być zbudowany w 1 płaszczyźnie, może być w kilku, może być zamocowany na tynku może być wpuszczony, może być podwieszony na linkach nośnych. Szynoprzewody Nordic Aluminium stworzone są w postaci profilu aluminiowego, który osłania tory prądowe.

Dzięki temu oświetlenie w każdym wnętrzu wygląda stylowo. Systemy lamp szynowych mogą być również montowane na ścianach – to rozwiązanie znajduje zastosowanie np. w witrynach sklepowych.

Oferujemy 3 rodzaje szynoprzewodów Nordic Aluminium (wszystkie mają obciążalność 16A):

✔GLOBAL Track Base - jednofazowy natynkowy /GB/, podtynkowy /GBF/, który pozwala na stworzenie obwodu jednofazowego umożliwiającego kontrolę wszystkich lamp poprzez ich równoczesne włączanie i wyłączanie. To rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w mieszkaniach, a także w przypadku mniejszych powierzchni handlowych.

✔GLOBAL Track Pro - trójfazowy natynkowy /XTS/, podtynkowy /XTSF/, który pozwala na stworzenie obwodu 3-fazowego, co daje możliwość włączania i wyłączania konkretnych lamp w poszczególnych fazach. Wykorzystywane są one głównie w biurach, sklepach oraz galeriach handlowych, ale znajdą zastosowanie również w domu.

✔GLOBAL Track Pulse - trójfazowy natynkowy /XTSC/, podtynkowy /XTSCF/, wyposażone dodatkowo w obwód sterowania. Wykorzystywane są one jak powyżej ale poza tym można stworzyć różne scenariusze oświetlenia i nimi zarządzać.

Zdecydowaną, niezaprzeczalną zaletą systemu szynowego są bardzo duże możliwości w zakresie dostosowania oświetlenia do własnych preferencji. Produkcja lamp z możliwością ich zastosowania w systemach szynowych jest olbrzymia, dlatego możliwe jest indywidualne dopasowanie odpowiednich parametrów oświetleniowych każdej indywidualnej. Pozwala to na wyróżnienie najważniejszych punktów w pomieszczeniu lub oświetlenie tylko tych stref, które tego wymagają.

Kolejnym atutem systemów lamp szynowych jest zastosowanie jednego źródła zasilania z możliwością wykorzystania wielu źródeł światła, co jest szczególnie istotne przy przemeblowaniach czy remontach. W takich przypadkach wystarczy przesunąć bądź dodać kolejne lampy bez dodatkowego montowania szyn.

Systemy szynowe to świetne rozwiązanie zarówno dla powierzchni handlowych, biur, ale także mieszkań. W sklepie internetowym ANS znajdziecie Państwo kompletną ofertę szynoprzewodów fińskiej firmy Nordic Aluminium.

Ostatnie posty

Poznaj nas

PPHU ANS powstało w 1990 roku. Filozofia naszej pracy sprowadza się do zasady, że wykonywane zadania muszą się wyróżniać jakością, rzetelnością i niezawodnością. Specjalizujemy się w projektach elektrycznych, oświetleniu, wykonujemy pomiary elektryczne oraz prowadzimy prace wykonawcze w terenie.

Czytaj dalej