Monitoring jakości energetycznej

Zakres naszych usług

Jakość energii elektrycznej - to grupa wielkości charakteryzujących napięcie zasilające, których zapewnienie jest warunkiem poprawnej pracy zasilanych urządzeń elektrycznych.

Energia elektryczna w formie dostarczanej odbiorcom ma kilka zmiennych parametrów, które określają jej użyteczność. Z punktu widzenia jej użytkowania pożądane jest, aby napięcie zasilające zmieniało się ze stałą częstotliwością i miło stałą wartość.

Jest to niezwykle ważne z punktu widzenia właściwej eksploatacji urządzeń elektrycznych. Ich moc i parametry własciwego działania są określone zawsze w instrukcji obsługi a wszelkie odstepstawa z tym związane są szczegółowo weryfikowane przez producentow w trakcie procesów reklamacyjnych.

Usługi

Ostatnie posty

Poznaj nas

PPHU ANS powstało w 1990 roku. Filozofia naszej pracy sprowadza się do zasady, że wykonywane zadania muszą się wyróżniać jakością, rzetelnością i niezawodnością. Specjalizujemy się w projektach elektrycznych, oświetleniu, wykonujemy pomiary elektryczne oraz prowadzimy prace wykonawcze w terenie.

Czytaj dalej