Nowa strona internetowa

Przedsiębiorstwo AnS powstało 30 lat temu. Filozofia naszej pracy sprowadza się do zasady, że wykonywane zadania muszą się wyróżniać jakością, rzetelnością i niezawodnością. Specjalizujemy się w projektach elektrycznych, oświetleniu, wykonujemy prace diagnostyczne: pomiary elektryczne, inspekcje termowizyjne itp. w zakresie instalacji elektrycznych.

Każdy projekt traktowany jest w sposób indywidualny, a nasi pracownicy służą radą w zakresie rozwiązań dopasowanych do istniejących potrzeb.

AnS jest firmą z 30-letnim doświadczeniem na rynku towarów i usług elektrycznych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak dokładnie sprawić by odbiorcy naszych produktów (projektów i wykonanych instalacji) byli w pełni ustatysfakcjonowani. Służymy również pomocą w doborze oświetlenia przemysłowego, wystawowego, restauracyjnego i domowego. W naszej ofercie znajdują się lampy i osprzęt takich producentów jak: Lival, Aquaform, Nordic Aluminium, Hager.

Zapraszamy do współpracy!

Ostatnie posty

Poznaj nas

PPHU ANS powstało w 1990 roku. Filozofia naszej pracy sprowadza się do zasady, że wykonywane zadania muszą się wyróżniać jakością, rzetelnością i niezawodnością. Specjalizujemy się w projektach elektrycznych, oświetleniu, wykonujemy pomiary elektryczne oraz prowadzimy prace wykonawcze w terenie.

Czytaj dalej